Kosova nis misionin Euro 2024, formacionet zyrtare ndaj Izraelit

schedule16:49 - 25 Mars, 2023

schedule 16:49 - 25 Mars, 2023

Dardanët janë gati për ndeshjen e tyre të parë të Euro 2024 në transfertë ndaj Izraelit, ndeshja e cila pritet të zhvillohet në ‘Bloomfield Stadium’ të Tel-Aviv.

Kosova është në Grupin I së bashku me Zvicrën, Rumaninë, Bjellorusinë dhe Andorrën.

FORMACIONET ZYRTARE: