Komedia urbane e Stefan Çapalikut, “Ëngjëlli në katin e 11”

schedule16:27 - 30 Janar, 2018

schedule 16:27 - 30 Janar, 2018

Perceptimi i dy individëve që përbëjnë një çift në mënyrë të gabuar karshi njëri- tjetrit, është thelbi i Komedisë Urbane “Ëngjëlli në katin e 11”. Vepra shqipe e autorit dhe regjisorit Stefan Çapaliku shënon edhe premierën e parë në Teatrin e Metropolit./abcnews.al