Klopp në vend të James Bond? Përgjigja epike: E gjithë bota do fikte TV-të

schedule14:58 - 2 Tetor, 2021

schedule 14:58 - 2 Tetor, 2021

E imagjioni dot Jurgen Klopp duke luajtur rolin e James Bond tek “Agjenti 007”? Ndoshta edhe po, por vetë gjermani jo dhe përgjigja e tij ka qenë epike.

Daniel Craig është i bindur se Klopp mund ta zëvendësonte atë në rolin e Bond, ndaj edhe trajneri i Liverpool është ngacmuar.

Përgjigja e gjermanit më pas është tipike e tija: “Unë do të isha agjent shumë i keq. Kjo ndodh sepse nëse do të dilja nga uji me pantallonta plazhi, atëherë ai do të ishte momenti ku e gjithë bota do të fikte televizorët”. / oversport.tv