Kejvina Kthella tërheq vëmendjen me fustanin e bardhë, fansat i kapin gabimin

schedule14:16 - 7 Tetor, 2020

schedule 14:16 - 7 Tetor, 2020

Kejvina Kthella është padyshim një ndër personazhet publik më të komentuar. Modelja merr gjithmonë vëmendjen me fotot provokative që ndan në rrjete sociale. Së fundmi, ish-velina ka reailzuar një set fotografik, ku shfaqet e veshur me një fustan nusërie.

Ajo shfaqet në mahnitëse, por ndjekësit e kanë akuzar për fotoshop, pasi kanë vërë një detaj në dorën e saj. Në njërën prej fotove të modeles, nuk duket tatuazhi në krah. “Diku me tato në krah, dhe diku jo, si??”, ka qenë komenti i ndjekëses.

Kejvina Kthella mahnitëse me fustanin e bardhë, ndjekësit i

“Waaaaaaa hahahah unë se kisha vënë re ?”, ia ka kthyer Kejvina. Kujtojmë që Kejvina është komentuar dhe për jetën personale ajo u përfol për një romancë dashurie me këngëtarin Seven Saraqi, por këto spekulime i hodhi poshtë vetë modelja. xh.d/abcnews.al

Kejvina Kthella mahnitëse me fustanin e bardhë, ndjekësit i