“Kam shkuar me mamatë dhe motrat e shokëve, kam frikë nga Mike i dikurshëm”

19:15 | 26/03/202019:150

Të gjithë e mbajnë mend Mike Tyson, edhe pse amerikani ka vite që është tërhequr nga sporti i boksit. Ish-kampioni i peshave të rënda, i njohur ndryshe si “Mike i hekurt”, i është rikthyer rinisë së tij në një prononcim për Hotboxin.

53-vjeçari vjen me një rrëfim të pazakontë dhe zbulon prapësitë e bëra. “I ri isha një kafshë e mbushur me para. Kam bërë seks dhe orgji me mamatë, motrat dhe kushurirat e të gjithë njerëzve që njihja. Isha i sëmurë, kaq shumë i sëmurë sa nuk ia kisha idenë që isha i sëmurë.

Kur jetoja në Los Angelos kisha akses për t’u futur në zonat VIP të të gjitha klubeve të natës dhe kisha një vajzë që ishte prostitutë. Tani nuk dua që të dalë në pah sërish personi që isha dikur, sepse bashkë me të mund të dalë edhe ferri. E urrej Mike-n e dikurshëm, kam frikë nga ai”, përfundon legjenda botërore e boksit. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono