Ja si duhet të sillemi kur bie tërmet: Rregulla dhe këshilla

schedule16:47 - 4 Korrik, 2018

schedule 16:47 - 4 Korrik, 2018

Po a jemi të përgatitur kur përballemi me lëkundje tërmeti? ABC News ju sjell një listë me këshilla e teknika të nevojshme, të cilat duhen përdorur në çdo rast. /abcnews.al