“Ish”-i i Osvaldos e tepron, poston foton ‘nudo’ në Instagram

schedule21:19 - 12 Qershor, 2020

schedule 21:19 - 12 Qershor, 2020

Ish-partnerja e sulmuesit të njohur italian Pablo Osvaldo, Jimenez Baron, e ka tepruar në Instagram. Bukuroshja 33 vjeçare ka pozuar nudo menjëherë pas dushit, ku mbuloi vetëm pak gjoksin e saj me dorë.

Kjo foto e publikuar në profilin e saj zyrtar në Instagram, është bërë menjëherë virale, duke marrë më shumë se 32 mijë pëlqime. Bukuroshja argjentinase nuk ngurron asnjëherë të publikojë foto provokuese në profilet e saj.

Jimena Baron dhe Pablo Osvaldo kanë marrë vëmendje të madhe gjatë kohës kur ishin në krahët e njëri-tjetrit, pasi postonin foto nga më të çuditshmet./abcnews.al