Inva Mula zbulon surprizat e gjysmëfinales së “Virtuozëve”

schedule16:05 - 7 Prill, 2018

schedule 16:05 - 7 Prill, 2018

Drejtorja artistike e “Virtuozëve”, sopranoja e njohur Inva Mula në një intervistë për ABC Neës rrëfen detaje dhe surpriza për gjysëmfinalen e “Virtuozëve” që do të mbahet mbrëmjen e së dielës në Televizionin Kombëtar Klan. Në një material të zgjeruar ju ftojmë të ndiqni edhe emocionet e konkurrentëve./abcnews.al