Inva Mula organizon një festë surprizë për të atin Avni Mula

schedule16:47 - 5 Janar, 2018

schedule 16:47 - 5 Janar, 2018

Inva Mula organizon festë suprizë për të atin, Avni Mula në 90-vjetorin e lindjes. Miq, artistë së bashku me të bijën rrëfyen momente të veçanta nga jeta e tij, si dhe kënduan disa këngë të krijmtarisë së tij./abcnews.al