I moshuari gjendet pa jetë në banesë në Durrës, kishte disa ditë që kishte vdekur

schedule16:57 - 21 Shkurt, 2021

schedule 16:57 - 21 Shkurt, 2021

Një i moshuar është gjetur pa jetë ditën e sotme në qytetin e Durrësit. Viktima është Bajram Cani.

Gazetari i ABC, Leonidha Musai mëson se i moshuari banonte në lagjen nr. 17, në katin e 10-të të një pallati në afërsi të Ndërmarrjes së Ujësjellesit.

I moshuari jetonte vetëm në banesë. Policia dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes për të transportuar trupin në morgun e qytetit bregdetar./ db/ Abcnews.al