“Hera e parë në jetën time”, Tayna shfaqet si asnjëherë tjetër në foto

schedule21:40 - 26 Nëntor, 2020

schedule 21:40 - 26 Nëntor, 2020

Tayna është në një ndër reperet më të pëlqyera të momentit dhe nuk kalon asnjëherë pa u vënë re. E njëjta gjë ndodh edhe me postimet e saj, të cilat kthehen menjëherë në lajme.

Së fundmi, Tayna i ka surprizuar të gjithë me foton e fundit të postuar në Instastory, ku shfaqet ndryshe nga herët e tjera.

Edhe pse jo provokuese, reperja këtë herë është komentuar pasi ka veshur një golf.

“Hera e parë në jetën time me rrollk… ja kom nis me përparu. E ky gjest as vet s’e di pse”, ka shkruar ajo përmbi foto. l.k/abcnews.al