Grabitet një biznes në Kodër Kashar, autorët marrin 20 mijë lekë nga kasaforta

schedule10:24 - 4 Gusht, 2020

schedule 10:24 - 4 Gusht, 2020

Një grabitje ka ndodhur në orët e natës së të hënës në Kodër-Kashar.

Persona të paidetifikuar kanë marrë 200 mijë lekë të vjetra nga kasaforta e një firme reklamash.

Policia ka sekuestruar kamerat e biznesit dhe të bizneseve në zonë me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorëve.