FSHF merr vendimin final për ndeshjen Skënderbeu-Teuta në kupë

schedule13:53 - 27 Janar, 2022

schedule 13:53 - 27 Janar, 2022

Skënderbeu-Teuta do të zhvillohet, por nuk do të nisë në orën 13:45 sipas planit fillestar.

Shkak është bërë gjendja e rënduar e fushës dhe problemi me ujin e ngrohtë në dhomat e zhveshjes.

 

FSHF, sipas asaj që raporton Supersport, ka vendosur që kjo ndeshje të nisë rreth orës 14:15-14:20.

Klubi korçar nga ana tjetër ka premtuar se do ta zgjidhë në kohë problemin e ujit ngrohtë. / abcnews.al