Frikë në studion e emisionit “Mirmengjes Greqi”, zjarri shpërthen LIVE gjatë transmetimit

schedule09:13 - 16 Shtator, 2020

schedule 09:13 - 16 Shtator, 2020

Zjarri në një studio televizive greke ka ngjallur panik te të ftuarit dhe vetë moderatori.

Meidta vendase bëjnë me dije se  ngjarja ka ndodhur në studion e emisionit “mirmëngjesi Greqi”, ku një objekt është përfshirë nga flakët.

Nga pamjet shikohet momenti kur të gjithë ngrihen në këmbë për tu mbrojtur nga ajo që po ndodhte pasi nuk e dinin se çfarë po digjej saktësisht.

Ndërkohë prezantuesi i ANT1 ka kërkuar ndihmën e një zjarrëfikësje.

“Një zjarrfikës djema. Kini kujdes, sepse do të bjerë poshtë”, ka thënë ai.e.su./abcnews.al