FOTO/ Zbulohet e dashura e Armando Brojës

schedule23:51 - 13 Mars, 2022

schedule 23:51 - 13 Mars, 2022

Armando Broja është në lidhje me një vajzë shqiptare.

Emri i të dashurës së sulmuesit të Southamptonit është Fidela.

Lojtari shqiptar në “bio” të llogarisë së tij zyrtare në “Instagram” ka vendosur shkronjën “F” dhe një zemër afër shkronjës.

Gjithashtu, ajo javë më parë Brojës ia ka lënë një koment: “Dashuria ime” në “Instagram”, teksa lojtari ia ktheu me një unazë.

“Panorama Plus” sot ka publikuar edhe një foto të Fidelës, të dashurës së lojtarit që është nën pronësi të Chelseas.