FOTO-LAJM/ “Çmendet” moti në Tiranë, breshëri zbardh vendin

schedule23:52 - 2 Shkurt, 2023

schedule 23:52 - 2 Shkurt, 2023

Pas ditëve me diell dhe me temperatura të ulëta, moti ka ndryshuar “faqe” sërish në vendin e tonë.

Mbrëmjen e sotme në qytetin e Tiranës, përpos reshjeve të shiut, ka rënë edhe breshër.

Sipas pamjeve, breshëri ka zbardhuar vendin, sikur të kishte rënë dëborë./abcnews.al