FOTO/Darkë romantike me njëri-tjetrin, Bora dhe Donaldi kapen mat në një restorant në Prishtinë

schedule13:07 - 17 Shtator, 2022

schedule 13:07 - 17 Shtator, 2022

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë çifti më i komentuar i momentit. Ndonëse nuk e kanë pranuar publikisht, ata janë duke shijuar lidhjen e tyre.

Së fundmi, dyshja janë fotografuar në një restorant në Prishtinë, teksa po darkonin dhe bisedonin me njëri-tjetrin qetësisht.

Vihet re që çifti ndihen shumë mirë së bashku dhe të pashqetësuar nga askush.

Kujtojmë që aktualisht po përflitet se Bora dhe Donaldi do të jenë pjesë e të njëjtit spektakël, por ende nuk ka një konfirmim./abcnews.al