FOTO/ Arjola Demiri takohet me Edi Ramën, ka dy fjalë për të

schedule09:06 - 27 Prill, 2022

schedule 09:06 - 27 Prill, 2022

Një ditë më parë, kryeministri Edi Rama shtroi iftarin për besimtarët myslimanë që agjërojnë gjatë muajit të Ramazanit. Mes të pranishmëve ishte dhe aktorja e humorit, Ajorla Demiri, e cila ka bërë dhe një foto me kryeministrin.

Ish banorja e Big Brother VIP ka ndarë fotografinë me ndjekësit në Instastory ndërsa ka shkruar disa fjalë për të.  “Me një artist të përjetshëm. Kryeministri më i mirë”, ka shkruar aktorja e humorit krahas fotos me kreun e qeverisë.

/abcnews.al