FOTO/ 20 ditë para zgjedhjeve, Najada Çomo heq dorë nga flokët e kuqe

schedule21:17 - 5 Prill, 2021

schedule 21:17 - 5 Prill, 2021

20 ditë nga zgjedhjet e 25 Prillit, Najada Çomo e dyta e socialistëve në listën e kryeqytetit ka vendosur të ndryshojë stilin e saj të flokëve. Ajo ka hequr dorë nga e kuqja e ndezur dhe vetullat e theksuara me laps duke u shfaqur me një look më natyral.

Mbrëmjen e sotme e ftuar në një emision në Tv Klan, Çomo u shfaq totalisht ndryshe me flokët në kafe të errët me një prerje të zakonshme dhe vetulla pa theksuara.

Pas shumë vitesh në krye të spitalit të Infektivit, Çomo vendosi të largohet nga ky post për të kandiduar për deputete në siglën e selisë rozë./mv.abcnews.al