Formacionet zyrtare/ Chelsea-Wolves, Potter merr vendimin për Brojën

schedule15:10 - 8 Tetor, 2022

schedule 15:10 - 8 Tetor, 2022

Chelsea do të luajë ndaj Wolves në “Stamford Bridge”, takim që do të nisë në orën 16:00 dhe është i vlefshëm për javën e 8-të të Premier League.

Për këtë sfidë, Graham Potter do të jetë pa Wesley Fofanan dhe N’Golo Kanten që janë të lënduar, ndërsa Armando Broja nuk është preferuar nga minuta e parë në këtë takim.

Në anën tjetër, Wolves nuk mund të llogarisë në Chiquinhon, Jimenez, Kalajdzic, Ruben Neves, Pedro Neto, që janë të lënduar, ndërsa Collins ka karton të kuq.

Formacionet zyrtare:

/f.a/abcnews.al