Formacionet e finales së Conference League, si rreshtohen Roma dhe Feyenoord

schedule19:41 - 25 Maj, 2022

schedule 19:41 - 25 Maj, 2022

Roma-Feyenoord do të luhet prej orës 21:00, ndërkohë që trajnerët Jose Mourinho dhe Arne Slot kanë bërë edhe zgjedhjet e tyre për formacionet, që janë si më poshtë:

Roma (3-4-2-1): Patricio; Mancini, Smalling, Ibanez; Karsdorp, Cristante, Mkhitaryan, Zalewski; Pellegrini, Zaniolo; Abraham

Feyenoord (4-2-3-1): Bijlow; Geertruida, Trauner, Senesi, Malacia; Aursnes, Kokcu; Nelson, Til, Sinisterra; Dessers. / abcnews.al