Falenderus ndaj Noizy, por i thotë ‘JO’ Stresit dhe Encës! Altin Sulku zgjedh të preferuarit

schedule18:17 - 18 Nëntor, 2020

schedule 18:17 - 18 Nëntor, 2020

Të jesh ne programin ‘ABC e Pasdites’  me moderatorin Ermal Peci tashmë është kthyer në traditë që një pjesë brenda intervistës apo bisedës janë pyetjet e bëra ekskluzivisht në lojën “DUA apo S’DUA”.

Sigurisht edhe dy të ftuarit tanë Stiv Boka dhe Altin Sulku u përballën me pyetje për të thënë ‘dua apo nuk dua’.

Një nga pyejtet e bera nga Ermali ishteDoni t’ju indetifikojnë me Noizy-n në rastin e Altinit dhe me Oltën në rastin e Stivit?” Përgjigja e të dyve ishte ‘DUA’.

Këtu ndalet Altini duke thënë: Dua sepse pa Noizy-n do ta kisha shumë të vështirë.

A do të donit ata një bashkëpunim me Ledrin, Stresin, Elvanën, Dafinën, Encën? Ishin këta disa nga emrat që Ermali i përmendi në këtë intervistë.

Stivi ishte i hapur bashkëpunime me artistët në fjalë, ndersa Altini nuk do të bashkëpunonte me Encën dhe Stresin.

Ermali e pyet nëse përgjigja ‘Jo’ e tij ishte për shkak të Noizy-t apo OTR këngetari thotë: Jo, nuk kanë lidhje me muzikën time!