EKSKLUZIVE/ Princ Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i vajzës

schedule12:07 - 22 Tetor, 2020

schedule 12:07 - 22 Tetor, 2020

Princ Leka dhe Elia Zaharia janë bërë prindër për herë të parë.

Abcnews.al mëson se Elia ka sjellë në jetë një vajzë pak më parë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”.

Lexo edhe: Princ Leka reagon për lindjen e vajzës: E quajtëm Geraldinë

Burime bëjnë me dije se çifti e ka pagëzuar të bijën me emrin Geraldina, duke trashëguar emrin e Mbretëreshës.

Vogëlushja dhe Elia gëzojnë shëndet të plotë. l.k/abcnews.al