Edicioni Veror  8 gusht 2018

schedule10:35 - 9 Gusht, 2018

schedule 10:35 - 9 Gusht, 2018

Edicioni Veror i 8 gushtit e nisi me zhytjen në thellësinë e Gjirit të Jalës. Kamera e ABC News na solli atraksionin që fshihet nëpër shkëmbinjtë nënujorë.

Për të vijuar më pas me intervistën e gazetares Jonida Shehu. Ajo ka rrëfyer të pathënat, rikthimin në ekran dhe prezantoi projektin e ri online. /abcnews.al