Aksident në Fier, makina përplas për vdekje një 52-vjeçar

schedule22:34 - 13 Gusht, 2022

schedule 22:34 - 13 Gusht, 2022

Fier- Një 52-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të rëndë në Fier.

Policia raporton se rreth orës 22:00, në fshatin Metaj, Fier, E. K., 36 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka aksidentuar B. Z., 52 vjeç, banues në Metaj, i cili ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.
/abcnews.al/