Aksident i rëndë në Elbasan, makina përmbyset në mes të rrugës

schedule18:12 - 19 Janar, 2022

schedule 18:12 - 19 Janar, 2022

ELBASAN- Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Papërr.

Ashtu siç shihet në pamjet e siguruara nga ABC, një makinë ka dalë nga rruga dhe për pasojë është përmbysur. Fatmirësisht shoferi i kësaj makine ka shpëtuar pa dëmtime të rënda.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes./abcnews.al./