E ftuara speciale, Monika Lubonja kërcim provokues me konkurrentin në Style Star

schedule22:34 - 6 Maj, 2022

schedule 22:34 - 6 Maj, 2022

Monika Lubonja ishte e ftuara speciale këtë puntatë në Style Star. Aktorja simpatike dhe e mirënjohur u surprizua nga Choixx.

Konkurrenti nga Kosova vendosi që në performancën e tij të përfshinte edhe aktoren. Ai fillimisht “prangosi” Monikën dhe pastaj bëri një kërcim provokues duke krijuar një super atmosferë në studio.

Në fund aktorja e falenderoi konkurrentin për kërcimin dhe e vlerësoi me 4 pikë./abcnews.al