“Duo Zadeja” bën bashkë Dhurata Lazon dhe Ina Laçon

schedule15:49 - 12 Qershor, 2018

schedule 15:49 - 12 Qershor, 2018

Koncerti “Duo Zadeja” bën bashkë katër duar mbi një piano. Artistët Dhurata Lazo dhe Ina Laco, shpjegojnë emocionet dhe vështirësitë e ndarjes së pianos bashkë. Projekti nis në skenën shqiptare, për të rrugëtuar në disa skena europiane./abcnews.al