Dolën nga shtëpia për deklaratë tek Teatri, shoqërohen në Polici, Robert Budina dhe arkitekti Kreshnik Merxhani

schedule13:17 - 24 Mars, 2020

schedule 13:17 - 24 Mars, 2020

Janë shoqëruar për në polici gjatë ditës së sotme Robert Budina dhe arkitekti Kreshnik Merxhani. Mësohet se ata kanë dalë nga shtëpia për të bërë një deklaratë tek Teatri.

Siç shihet në video policia ndërkohë është afruar për të bërë të mundur ruajtjen e distancës sipas rregullit por nuk dihet se pse është bërë shoqërimi i të dyve drejt komisariatit të policisë./abcnews.al