“Di Maria e urren United, ja ç’na thotë kur del diçka në TV për ta”

09:39 | 25/02/202009:390

Marcin Bulka, portieri i dytë i PSG, ka dhënë një intervistë për Foot Truck në Youtube dhe ka zbuluar disa detaje interesante për shokët e tij të skuadrës. Ai ka zbuluar diçka në lidhje me Angel Di Maria, i cili dihet që nga Manchester United është larguar duke mbartur inate.

Sulmuesi anësor kishte një raport jo të mirë me ish-trajnerin Louis Van Gaal, ndërkohë që argjentinasi tanimë as në TV nuk dëshiron ta shikojë Manchester United. Bulka tregon atë që ndodh kur në ekran shfaqet diçka për “Djajtë e kuq”.

“Di Maria e urren Manchester United. Ai nuk ka kujtime të mira për periudhën që ka kaluar atje. Në fakt, kur diçka në lidhje me Manchester United shfaqet në TV, ai na kërkon të ndryshojmë kanal direkt”, tregon Bulka. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono