Brazil-Koreja e Jugut, formacionet zyrtare

schedule18:55 - 5 Dhjetor, 2022

schedule 18:55 - 5 Dhjetor, 2022

Brazili dhe Koreja e Jugut do të takohen në kuadër të fazës së 1/8 të finales në Kupën e Botës “Katar 2022”, me ndeshjen e e cila starton në 20:00.

Fituesi nga kjo ndeshje do të kualifikohet për në çerekfinale, aty ku do të takohet me Kroacinë.

Formacionet zyrtare: