“BMW”-ja përplaset me bordurat dhe përmbyset, vdes i riu shqiptar në Itali

schedule17:34 - 27 Nëntor, 2021

schedule 17:34 - 27 Nëntor, 2021

Florenc Kasa 24-vjeç me origjinë shqiptare ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti në Itali.

I riu shqiptar mbrëmjen e djeshme ishte duke udhëtuar me një makinë tip “BMW” kur doli nga rruga në një kryqëzim në Ancona duke u përplasur me bordurat anësore.

Makina u përmbys si pasojë e shpejtësisë së madhe dhe përplasjes së fortë. 24-vjeçari ndërroi jetë në vend, pasi goditjet ishin fatale./ Abcnews.al