Binjakët e “Al Pazar”: Kemi në plan një projekt të ri

schedule19:08 - 9 Mars, 2019

schedule 19:08 - 9 Mars, 2019

Dy vëllezërit Romeo dhe Donald Veshaj janë dy binjakët më të njohur në Shqipëri. Ata ishin të ftuar në emisionin “Thumb”, ku në këndin e rrëfimit, përballë Fatmës dhe Aulonës kanë treguar se kanë në plan një projekt të ri.

Dy aktorët e “Al Pazar” nuk treguan shumë detaje, por thanë që do jetë diçka ndryshe nga spektaklet e tjera në Shqipëri.

Romeo Veshaj: Kemi në plan një projekt të ri që është pak shpejt që ta themi çfarë është.  

Fatma Haxhialiu: Do të jetë projekt solo? Do dilni dhe ju si kolegët tuaj më vete?

Romeo Veshaj: Po, pak a shumë, por do ta merrni vesh.

Fatma Haxhialiu: E keni menduar mirë?

Donald Veshaj: E kemi menduar mirë.

Aulona Musta: Nuk duhet të jetë spektakël humori kam përshtypjen, por diçka tjetër?

Donald Veshaj: Jo, do jetë diçka tjetër që ndoshta në Shqipëri do jetë ndryshe.

Aulona Musta: Do jeni po në Vizion plus?

Romeo Veshaj: Kështu mendohet, tani është pak herët, por po merremi me këtë projekt./abcnews.al