Basha poston videon nga takimi me demokratët në Korçë: Bashkë për të ardhmen

schedule09:12 - 27 Janar, 2022

schedule 09:12 - 27 Janar, 2022

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka komentuar sërish takimin e djeshëm me demokratët në Korçë.

Teksa ka ndarë pamje nga ky takim, Basha shkruan ndër të tjera se ata janë bashkë për ardhmen.

“Bashkë për të ardhmen! Për demokraci, institucione të forta, ekonomi të lirë dhe një politikë për njerëzit, që na bashkon rreth vlerave dhe shpresës për një Shqipëri më të mirë’, shkruan Basha.

g.v/abcnews.al