Bartomeu zbulon prapaskenën: Refuzuam 150 milion € për talentin Ansu Fati

schedule15:18 - 15 Tetor, 2021

schedule 15:18 - 15 Tetor, 2021

Josep Maria Bartmoeu ka zbuluar një prapaskenë nga merkato së fundmi. Ish-presidenti i Barcelonës tregon se kishin një super ofertë për Ansu Fati.

Bëhet fjalë për nëj shumë të madhe nga një klub i Premier League, që Bartomeu nuk e zbulon.

“Kemi marrë një ofertë që kapte shifrën e 150 milion eurove për sulmuesin tonë, Ansu Fati, nga një klub i Premier League.

Kjo ndodhi në vitin 2020 dhe ne e refuzuam atë ofertë, pasi donim të ruanim strukturën sportive të klubit”, shprehet Bartomeu. / abcnews.al