Balerini Igli Mezini rrëfen projektin për Tiranën

schedule18:04 - 18 Qershor, 2018

schedule 18:04 - 18 Qershor, 2018

Projekti “Tirana moves” sjell në Tiranë pas disa vitesh balerinin Igli Mezini, i cili tashmë është pjesë e trupës permanente të Angjelin Prelocajt. Artisti në një intervisë për ABC News rrëfen detaje rreth 6 videove që do të realizohen në zona të ndryshme të Tiranës, për të transmetuar energjinë e njerëzve dhe qytetit./abcnews.al