Automjeti në Fushë Krujë përplas të moshuarin, 72-vjeçari përfundon në spital

schedule16:30 - 26 Nëntor, 2021

schedule 16:30 - 26 Nëntor, 2021

Një shofer në Fushë Krujë ka përplasur me automjet një të moshuar. Bëhet se pasi u godit nga automjeti që drejtohej nga G. B., 72-vjeçari është dërguar në Qendrën Shëndetësore Fushë Krujë ku po merr kujdes shëndetësor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /abcnews.al/