Artan Hoxha intervistë në ABC News

schedule08:51 - 29 Maj, 2018

schedule 08:51 - 29 Maj, 2018

Audiopërgjimi, arrestimi i Albert Veliut në Kosovë, lirimi i Sajmir Tahirit dhe protesta e opozitës ishin në fokus të bisedës së gazetarit Artan Hoxha të ftuar në studion e Mbrëmje në ABC News.

/abcnews.al