Aksidentoi për vdekje 55-vjeçaren në Fushë Krujë, arrestohet shoferi

schedule10:34 - 3 Korrik, 2022

schedule 10:34 - 3 Korrik, 2022

Policia ka arrestuar shoferin 55-vjeçar i cili aksidentoi për vdekje ditën e djeshme një 55-vjeçare në Fushë-Krujë.

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Durrës kapën dhe ndaluan shtetasin M. Xh., 55 vjeç, banues në Nikël, Krujë, pasi ditën e djeshme, në Larushk, Fushë Krujë, ka aksidentuar shtetasen L. R., e cila ka humbur jetën në vendngjarje”, bën me dije policia.

Lexo edhe: Makina përplas për vdekje kalimtaren në Fushë Krujë

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:00, në fshatin Larushk, Fushë Krujë.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme./Abcnews.al/