Makina përplas për vdekje kalimtaren në Fushë Krujë

schedule12:31 - 2 Korrik, 2022

schedule 12:31 - 2 Korrik, 2022

Krujë- Rreth orës 12:00, në fshatin Larushk, Fushë Krujë, automjeti me drejtues M. Xh., 55 vjeç, ka aksidentuar L. R., rreth 55 vjeçe, e cila për pasojë ka humbur jetën.

Drejtuesi i mjetit, shtetasi M. Xh., është shoqëruar në Komisariat, për veprime të mëtejshme procedurale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.
/abcnews.al/