Aksidenti tragjik me 4 të vdekur në Fushë-Krujë, zbardhen identitetet e viktimave

07:50 | 19/03/202007:500

Teksa vendi ndodhet në shtetrrethim, një aksident me bilanc tragjik ndodhi mbrëmë, ku humb jetën katër persona. Abcnews.al ka zbardhur identitetin e viktimave: Nazmi Rrahmani 35 vjeç, Flamur Visha 35 vjeç, Arben Koni 33 vjeç, Juljan Mehilaj, 45 vjeç.

Në kryqëzimin e Borizanës në Fushë-Krujë një automjet është përplasur me një kamion. Në vendin e ngjarjes mbetën të vdekur tre persona, ndërsa mbeti i plagsour një tjetër,  i cili humbi jetën pak më vonë.

Siç duket edhe në pamjet e siguruara nga abcnews.al,  makina tip Audi AA 848 ZZ është përplasur me një kamion me targa të Kosovës.

Gazetari i ABC News Ahmet Zani raportoi për abcneës.al se viktimat janë banorë të fshatit Larushk të Fushë-Krujës./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono