Aksident i rëndë në Lezhë, makina përmbyset në rrugë, dy persona të plagosur nisen me urgjencë drejt Tiranës

schedule16:38 - 18 Maj, 2022

schedule 16:38 - 18 Maj, 2022

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Gjorm të Lezhës pasditen e së mërkurës ku një makinë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Të plagosur kanë mbetur dy të rinjtë që ndodheshin brenda në makinë, të cilët janë nisur me urgjencë drejt Tiranës.

/Abcnews.al/