Agron Duka në ABC News për aksionin opozitar

schedule22:12 - 9 Prill, 2018

schedule 22:12 - 9 Prill, 2018

Kryetari i Partisë Agraro Ambientaliste ishte i ftuar në Mbremje në ABC News. Ai foli rreth aksionit opozitar dhe mosbindjes civile.
Sipas Dukës, duhet të kishte pasur konsultime më të mira me grupet e interesit lidhur me tarifën në Rrugën e Kombit.
Ai shtoi se kjo ishte qartësisht mungesë e një strategjie nga ana e qeverisë./abcnews.al