A e njihni vajzën në foto? Kryemadhi bëhet nostalgjike, poston “copëza” nga fëmijëria

schedule19:16 - 22 Maj, 2022

schedule 19:16 - 22 Maj, 2022

Kryetarja e Lëvizjes socialiste për Integrim, këtë të diel ka hapur albumet e fëmijërisë.

Ajo ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në Facebook disa foto nga vegjëlia dhe gjatë kohës që ishte adoleshente.

Me përshkrimin “A e njihni këtë vajzën në foto?” Kryemadhi ka postuar një foto teksa po shijon plazhin. Në foton e dytë ajo shihet e ulur në një karrocë dhe në foton tjetër një adoleshente e rritur, Kryemadhi shfaqet krah prindërve të saj dhe vëllait.

Kjo nuk është hera e parë që kryetarja zbulon copëza nga jeta e saj pasi dhe më herët ka publikuar foto të vjetra krah bashkëshortit, presidentit Ilir Meta./abcnews.al/