5 manikyrët e së hënës që do t’ju japin inspirimin e javës

schedule11:52 - 7 Mars, 2022

schedule 11:52 - 7 Mars, 2022

Nëse e keni rezervuar tashmë takimin tuaj ose po përgatiteni të bëni vetë manikyrin tuaj, ne ju japim frymëzimin dhe ndajmë me ju dizajnet që ruajtëm, na pëlqyen dhe e vendosim në listën e radhës që duam të bëjmë. Provoni!

Këtë herë frymëzimi vjen drejtpërdrejt nga artistët tanë të preferuar të thonjve dhe në përgjithësi llogaritë e thonjve në insta. Njëngjyrëshe por edhe dizajne në dritë pastel, por edhe nuanca më të errëta, ideale për të gjitha shijet janë vetëm disa nga dizajnet që do të shihni më poshtë.

Mint Nails sepse pranvera po afron dhe pastelët janë protagonistë

Manikyr francez me ngjyra për t’i dhënë një shtysë në dispozicionin tuaj (kujt nuk i duhet gjithsesi?)

Nëse jeni duke kërkuar për një detaj që mund të bëjë diferencën në një manikyr monokrom, shtoni disa vija të holla të bardha!

Thonjtë rozë ombre: Nëse dëshironi një manikyr romantik dhe të butë

Blu Navy: Blu është një nga tendencat më të mëdha në manikyr dhe ne na pëlqeu kjo ngjyrë e thonjve me shkëlqim blu të errët

/abcnews.al