“10 mijë € ose more veten në qafë”, çfarë ndodhi te “Kutia 21”?

schedule21:01 - 30 Nëntor, 2021

schedule 21:01 - 30 Nëntor, 2021

Nën moderimin e Enkel Demit, “Kutia 21” edhe mbrëmjen e sotme ka rezervuar shumë surpriza.

Emocione dhe lojë e fortë deri në kutitë e fundit, por lojtari i mbrëmjes së sotme te “Kutia 21” doli duarbosh.

Hermes arriti që të mbante 10 mijë eurot në lojë deri në 4 kutitë e fundit duke refuzuar ofertat e bankierit njëra pas tjetrës me besimin se do të dilte me çmimin e madh.

Por ëndrra nuk u bë realitet, pasi u “dogj” dhe në tre kutitë e fundit mbeti me 0.5, 1 dhe 10 euro që kishte në kutinë e tij.

“Nuk ka problem, shumë shpesh bëjmë zgjedhjet e gabuara në momentin e duhur” ishte mesazhi i Enkel Demit për Hermesin.

“Kutia 21” e drejtuar nga Enkel Demi dhe Edi Oga vjen nga e hëna në të premte në ekranin e ABC./ Abcnews.al