10 mijë euro në kuti? Pranoi ofertën e parë, lojtarja ngel në fund mes shumave të mëdha

schedule20:51 - 16 Qershor, 2022

schedule 20:51 - 16 Qershor, 2022

Flora surprizoi me vendimin që mori sapo nisi lojën në “Kutia 21”. Lojtarja pranoi 380 euro, oferta që dha bankieri pasi hapi kutitë e para. Ky vendim erdhi ndërsa ende kishte shumat më të mëdha në lojë, të cilën e shoqëruan deri në fund.

Ajo nuk arriti të gjente figurën misterioze për të siguruar disa euro më shumë. Megjithatë, situata u bë më e vështirë pasi ajo shkoi deri në fund të lojës me 10 mijë euro. Për më tepër, ngeli mes 700 dhe 10 000 eurove? Sa kishte në kuti?

/abcnews.al