Zyrtare/ Atletico Madrid dhe Suarez shtrëngojnë duart, sulmuesin e ndjek edhe Herreca

schedule19:40 - 15 Maj, 2022

schedule 19:40 - 15 Maj, 2022

Atletico Madrid dhe Luis Suarez tashmë në fund të sezonit do të shtrëngojnë duar mes tyre, pasi palët nuk do të vazhdojnë me rinovimin e kontratës.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë klubi spanjoll nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, teksa thuhej se ish-sulmuesi i Barcelonës do të luajë ndeshjen e fundit në “Wanda Metropolitano”.

Të njëjtin fat do të ketë edhe lojtari meksikan, Hector Herrera, teksa të dy lojtarët do të përshëndeten me tifozët e Atleticos.

/f.a/abcnews.al