Zylyftar Bregu: Media shqiptare të ketë respekt vetëm për të vërtetën

schedule16:30 - 20 Shkurt, 2018

schedule 16:30 - 20 Shkurt, 2018

Pedagogu  i gazetarisë Zylyftar Bregu prezantoi librin “Teknologjia e informacionit”. Në këtë vepër autori pasqyron rrugëtimin e medias shqiptare, pengesat dhe sfidat e së nesërmes./abcnews.al