Zjarr në një banesë sociale në kryeqytet

schedule12:55 - 7 Shkurt, 2019

schedule 12:55 - 7 Shkurt, 2019

Një banesë sociale është përfshirë nga flakët në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur rreth mesditës në Shkozë. Fatmirësisht zjarri është shuar nga shërbimet e policisë dhe zjarrfikëses.

Nga ngjarja raportohet vetëm për dëme materiale. Gjithashtu ka nisur puna e grupit hetimor për të zbuluar shkakun e rënies së zjarrit./abcnews.al